Lampy - Oświetlenie - sklep
Strona główna » Sklep » Wysyłka i zwroty Twoje konto | Koszyk | Do kasy
Wysyłka i zwroty

Wysyłka na terenie Polski
Sklep www.SwiatLamp.pl wysyła paczki firmą kurierską UPS. Koszty wysyłki wynoszą 16.00zł (niezależnie od wagi i wielkości paczki) przy przedpłacie na konto. Dla płatności 'za pobraniem' koszty transportu wynoszą 28.50zł. Klientów z Poznania i okolic zachęcamy do osobistego odbioru towaru - w takim przypadku nie ponosicie Państwo kosztów związanych z dostarczeniem produktów.

Wysyłka zagraniczna
Koszty wysyłki poza granice Polski są ustalane indywidualnie w zależności od kraju docelowego oraz wielkości paczki. Po złożenu zamówienia klient zostanie powiadomiony o kosztach transportu drogą telefoniczną lub przez e-mail. Wysyłki zagraniczne realizujemy tylko przy przedpłacie na konto. Przyjmujemy zapłatę w złotówkach i w euro. W przypadku zapłaty w euro prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia dokładnej kwoty.

Promocja 'Dostawa gratis'
Dokonując zakupu produktów firm Spotline, i/lub Ramko, oraz produktów innych producentów oznaczonych ikoną 'Powyżej 300zł transport gratis' za łączną kwotę od 300zł możecie Państwo skorzystać z promocji 'Dostawa gratis'. Szczegółów można się dowiedzieć klikając poniższy baner.

Promocja na lampy firm: Eglo, Spotline, Falko, Ramko


Powrót